0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group B
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
۳
۰
Croatia
Finished
۱۹:۳۰
  Iran Hazfi Cup
Sepahan
۲
۱
Gol Gohar
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Aluminium Arak
۱
۱
Mes Rafsanjan
inprogress
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
۶
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۸:۳۰
Neman Grodno
۰
۰
BATE Borisov
inprogress
۲۰:۳۰
FK Slutsk
۰
۵
Dinamo Minsk
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۰۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۳
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۱
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
۰
۳
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
۱
۱
B68 Toftir
Finished
۱۹:۳۰
Skala IF
۰
۴
Víkingur Gota
Finished
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۰
۰
HB Torshavn
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Cup
VfB Hohenems
۳
۱
RW Rankweil
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Malaysia FA Cup
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah
۷
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۲
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Uzbekistan Super League
Neftchi Fargona
۱
۱
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۳
۳
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Zakho
۱
۰
Al Quwa/Jawiya
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Suomen Cup
AC Oulu
۵
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۰۰
EBK
۱
۵
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere
۲
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۸:۳۰
VJS Vantaa
۲
۱
Atlantis FC
Finished
۱۷:۳۰
Inter Turku II
۱
۵
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
۱
۲
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
۰
۰
US Monastir
inprogress
۲۱:۳۰
  Canada Premier League
Atletico Ottawa
۰
۲
York United FC
inprogress
۲۰:۳۰
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bento
۱
۰
Capivariano SP
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۰
۰
GD Saocarlense
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus SP
۰
۰
Portuguesa Desportos
inprogress
۲۱:۳۰
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
CA Taquaritinga SP
۰
۰
Uniao Sao Joao
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۲
AD São Caetano do Sul
Finished
۱۶:۳۰
Rio Branco SP
۰
۰
Primavera SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Esbjerg F.B.
۳
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۱
۲
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Tupa U23
۰
۰
Fernandopolis SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Mauaense SP U23
۱
۰
Atletico Mogi SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao FC Mogi Das Cruzes SP U23
۱
۰
Manthiqueira SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Nautico U20
۰
۱
Belo Jardim U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sete de Setembro U20
۰
۰
Sport Recife U20
inprogress
۲۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
۱
۱
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
  China Super League
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Henan FC
۲
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland 1. Deild
Fjolnir Reykjavik
۱
۰
Thor Akureyri
Finished
۱۹:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
Keflavik
Finished
۱۷:۳۰
Leiknir Reykjavik
۲
۳
UMF Grindavik
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL League Two
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Dalkurd FF
۱
۱
Falu FK
Finished
۱۹:۰۰
Sandvikens AIK FK
۱
۱
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
Kungsangens IF
۲
۱
FC Gute
Finished
۱۶:۳۰
Arlanda
۴
۱
Enkopings SK FK
Finished
۱۷:۳۰
FOC Farsta
۰
۴
IK Franke
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Ventspils
۱
۱
Riga FC II
Finished
۱۹:۳۰
Leevon PPK
۴
۱
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۷:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
Finished
۱۳:۳۰
FK Smiltene
۰
۱
Marupe
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۳
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
inprogress
۰۸:۴۵
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
۰
۰
Deportivo Maldonado
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
Club Lujan
۰
۰
CA Atlas
inprogress
۲۱:۳۰
JJ Urquiza
۰
۰
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۱:۳۰
El Porvenir
۰
۰
Deportivo Espanol
inprogress
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۱
۰
CA Claypole
inprogress
۲۱:۳۰
General Lamadrid
۰
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۱:۳۰
Sportivo Barracas
۰
۰
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۱:۳۰
Yupanqui
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۴
۳
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۱
Kano Pillars
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۶
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Turan
Finished
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۰
Kairat Almaty
Finished
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۰
۳
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۰
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۲
۱
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
FC Rosengard
۱
۱
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۶
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۰
۰
Sindri
inprogress
۲۱:۳۰
Augnablik Kopavogur
۲
۰
Magni
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vitoria ES
۰
۰
SC Brasil Capixaba ES
inprogress
۲۱:۱۵
Capixaba Sport Club ES
۰
۰
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
۰
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۶:۳۰
Skovde AIK
۰
۲
Degerfors IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۱
۲
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
۰
۰
Guairena FC
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
۳
۰
Pastoreo FC
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
۰
۰
Sud America
inprogress
۲۱:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CSyD Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Viimsi JK (W)
۰
۳
Tallinna FC Ararat (W)
inprogress
۲۰:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
  United States NISA
Georgia Lions
۱
۳
Savannah Clovers
Finished
۱۹:۳۰
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Carioca U20
Vasco da Gama U20
۱
۰
Madureira RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
Volta Redonda U20
۰
۰
Sampaio Correa MA U20
inprogress
۲۱:۱۵
Flamengo RJ U20
۶
۰
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۲
۰
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
۰
۱
Clube Nautico Marcilio Dias U20
inprogress
۲۰:۳۰
Joinville U20
۰
۱
Criciuma U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Landesliga
SV Lebring
۱
۰
USV Draxler Mooskirchen
Finished
۱۹:۳۰
SV Vols
۲
۵
Telfs
Finished
۱۹:۳۰
1.ZS Simmeringer SC
۳
۰
WAF Brigittenau
Finished
۱۷:۰۰
FC 1980 Wien
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Kagran
۲
۵
SV Wienerberger
Finished
۱۷:۳۰
FV Austria XIII
۲
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۱
Deportivo Municipal (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Togo Championnat National
Entente II
۰
۰
ASC Kara
Finished
۱۹:۰۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۳
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai
۲
۰
FK Transinvest
Finished
۱۸:۳۰
DFK Dainava Alytus
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Siauliai FA
۳
۳
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 3rd Division
Oureskolernes BK
۲
۲
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۵
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
Ishoj
۰
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۴
۳
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۱
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Vejgaard
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ireland National League Women
Wexford Youths (W)
۱
۱
DLR Waves (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bohemians Dublin (W)
۲
۲
Peamount Utd (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
۰
۰
Shamrock Rovers (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Shelbourne (W)
۱
۰
Galway (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division Women
Coquimbo Unido (W)
۵
۱
Audax Italiano (W)
Finished
۱۸:۳۰
Santiago Morning (W)
۵
۱
Cobresal (W)
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Antofagasta (W)
۲
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۱
۴
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۹:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۱
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
۱
۰
Perlin Buchrain
inprogress
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
۰
۳
Stade Payerne
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Umea FC Academy
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
Lucksta IF
Finished
۱۶:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۲
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۴
۲
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Carioca 2
America RJ
۰
۰
CEAC Araruama RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Marica RJ
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
Resende FC
۰
۰
Serrano RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Olaria AC
۰
۰
Petropolis
inprogress
۲۱:۱۵
Americano
۰
۱
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Cearense U20
Floresta EC U20
۰
۰
Horizonte FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
2 de Mayo (W)
۰
۰
Sol de America (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Municipal Mejillones
۰
۴
Copiapo
Finished
۱۹:۳۰
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States WPSL Women
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Poland IV Liga
Wilga Garwolin
۰
۲
Wisla Plock II
Finished
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
۰
۱
Jaguar Gdansk
inprogress
۲۰:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
Finished
۱۳:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
Finished
۱۴:۳۰
Tecza Biskupiec
۲
۲
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۸:۳۰
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Serock
۰
۵
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۳۰
KS Lipno Steszew
۶
۱
Polonia 1908 Marcinki Kepno
Finished
۱۷:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
۱
۲
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۸:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۱۰
۰
Pogon Lobzenica
Finished
۱۴:۳۰
Obra Koscian
۵
۳
Tarnovia Tarnowo Podgorne
Finished
۱۵:۳۰
MKS Limanovia Limanowa
۱
۳
Dalin Myslenice
Finished
۱۵:۳۰
LKS Pogon Lebork
۲
۲
Arka Gdynia II
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Neptunas Klaipeda II
۱
۲
FKS Ukmerge
Finished
۱۷:۳۰
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hambericho Durame
۰
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
  Colombia U19 Championship
La Equidad U19
۰
۱
Maracaneiros U19
Finished
۱۷:۳۰
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
Sport Clube Gaucho
۰
۰
Cruzeiro RS
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
  Japan Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
  South Africa Second League Women
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
Finished
۱۳:۰۰
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Mathaithai FC (W)
۲
۰
Kempton Park FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kolmonen
Niemisen Urheilijat
۵
۰
AFC Keltik
Finished
۱۴:۳۰
FC Kiisto
۳
۳
SIF
Finished
۱۷:۳۰
Korsnas FF
۱
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Ylojarvi United
۴
۲
PP-70
Finished
۱۵:۰۰
Peimari United
۶
۲
VG-62
Finished
۱۵:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
Finished
۱۳:۳۰
HIFK
۱
۶
FC Finnkurd
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۱۲
۰
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt 2
۳
۴
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Harstad IL
۴
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Ulfstind
۳
۳
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۴
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
Sanna Khanh Hoa
۰
۵
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۲
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۳
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
SC Genemuiden
۰
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
JPS
۳
۱
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
Kuopion Elo 1919
۴
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
JJK Jyvaskyla
-
-
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division
CF Ardoi
۰
۰
Anguiano
inprogress
۲۱:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Safa
۱
۳
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۲
۱
FBK Balkan
Finished
۱۷:۳۰
Osterlen FF
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
IFK Trelleborg FK
۱
۲
Hassleholms IF
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۱
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۳
۱
FK Atmosfera
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
۱
۰
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۱
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۲
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۱
۰
Club Omnisports De Meknes
Finished
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۳
۱
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Khouribga
۲
۱
Ittifaq Marrakech
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۹:۳۰
JSM Massira
-
-
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie D
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۳:۰۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۵:۰۰
  Taiwan Mulan League Women
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۲
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
  China Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Club Villa Mitre
۰
۰
Kimberley Mar del Plata
inprogress
۲۱:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Japan Football League
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
  South Africa Championship Women
Johannesburg Uni (W)
۱
۱
TS Galaxy (W)
Finished
۱۶:۳۰
University of Western Cape (W)
۶
۲
Royal AM FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۳
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۰
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۲
Træff
Finished
۱۶:۳۰
Bjorkelangen
۳
۱
Kristiansund BK 2
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL II
۱
۴
Skjetten
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vindbjart FK Vennesla
۲
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۶:۳۰
Vigor
۱
۲
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۰
۰
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
۲
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Jerv
Finished
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۲
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
FK Arendal
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۴
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۵:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۰
۲
Deportes Temuco (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rangers de Talca (W)
۱
۱
Nublense (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۸:۳۰
Jonsereds IF
۱
۲
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۴:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Hittarps IK
Finished
۱۴:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۱
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
BK Astrio
۲
۱
Ockero IF
Finished
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 2nd League
FK Radnicki Lukavac
۳
۰
FK Famos Hrasnica
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Villa San Carlos
۰
۰
CS Dock Sud
inprogress
۲۱:۳۰
Villa Dalmine
۰
۱
Flandria
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Armenio
۰
۰
Excursionistas
inprogress
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland
۰
۰
Deportivo Laferrere
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۰
۰
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Aalborg Bk (W)
۴
۰
Naestved HG (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۳
۰
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۲
۴
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brondby (W)
۱
۱
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۲
۰
Osterbro IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۴
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
HPS (W)
۳
۰
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۰
۷
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۳
۳
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina U20 Championship
Defensa y Justicia U20
۱
۲
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۰
۲
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۰
۱
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۲
۵
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۱
۰
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۴
۱
Union de Santa Fe U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
-
-
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۳
۱
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۲
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۳
۰
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۴
۱
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
-
-
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۰
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
Finished
۱۳:۱۵
Loyola FC
۴
۱
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
  New Zealand Chatham Cup
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Zdar nad Sazavou
۱
۳
Sokol Tasovice
Finished
۱۸:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
۴
۲
TJ Repiste
Finished
۱۹:۰۰
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
Breclav
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
۱
۳
SK Kladno
Finished
۱۵:۳۰
Sternberk
۱
۱
TJ Skatice
Finished
۱۵:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۵:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۰
FK Nove Sady
Finished
۱۶:۳۰
SK Senco Doubravka
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۷:۳۰
Hvezda Cheb
۰
۱
FC Chomutov
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Sobeslav
۳
۱
Domazlice B
Finished
۱۷:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۱
۱
SK Lisen B
Finished
۱۷:۳۰
FK Trutnov
۱
۱
FK Caslav
Finished
۱۸:۳۰
Usti N Orlici
۱
۰
Pencin-Turnov
Finished
۱۸:۳۰
Tachov
۱
۰
FK Horovicko
Finished
۱۸:۳۰
FC Vsetin
۳
۰
Jiskra Rymarov
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelhrimov
۳
۳
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۸:۳۰
Tatran Vsechovice
۴
۱
Novy Jicin
Finished
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
-
-
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۸:۳۰
SFK Vrchovina
۲
۳
AFC Humpolec
Finished
۱۹:۰۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۲
۰
FC Hoa Binh
Finished
۱۴:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Mintack De La Haute Sanaga
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۷:۳۰
Isohsa Limbe FC
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۴
۱
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Tiller IL
۲
۲
Rosenborg BK II
Finished
۱۶:۳۰
Surnadal
۰
۴
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۰
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۳
۰
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۳
۰
Arenel Movers FC
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
۱
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Loddefjord
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۱
۳
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Ardal
۳
۰
FK Haugesund II
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۱
۲
Bjarg
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۴
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۰
۵
Tampere United
Finished
۱۴:۳۰
  Georgia Liga 3
FC Borjomi
۰
۱
FC Iberia 1999
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Gardabani
۱
۰
FC Merani Martvili
Finished
۱۷:۰۰
Bakhmaro
۱
۱
FC Irao Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۰
۰
CD Universidad San Martin de Porres
inprogress
۲۱:۴۵
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۷:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Saffle SK
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla
۳
۲
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Kunstat
۱
۰
Rousinov
Finished
۱۸:۳۰
SK Olympia Rajecko
۵
۰
TJ Moravan Lednice
Finished
۱۴:۰۰
TJ Probostov
۳
۱
FK Litomerice
Finished
۱۵:۳۰
FK Bohemia Kaznejov
۱
۲
TJ Sokol Radnice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trebic
۸
۰
FC Velke Mezirici B
Finished
۱۶:۳۰
Doksy
۱
۱
Mnichovohradistsky SK
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Deportivo Ibarra (W)
۰
۳
Universidad Catolica del Ecuador (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Reserve League
Atletico Grau Reserves
۲
۰
Universitario de Deportes Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
XV de Novembro EC MG U20
۰
۱
America MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
Contagem U20
۰
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۴
۰
Santarritense U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۴
۲
KuPS Kuopio U20
Finished
۱۶:۳۰
GrIFK U20
۱
۱
NoPS U20
Finished
۱۶:۳۰
Ilves Tampere U20
۵
۰
ToVe U20
Finished
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki U20
۲
۱
Atlantis U20
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka U20
۲
۴
HJK Helsinki U20
Finished
۱۶:۳۰
VPS-J U20
۱
۱
HJS U20
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe Euro Group A
Hungary
۱
۳
Switzerland
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Valerenga (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۲
Banfield (W)
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors (W)
۴
۰
San Lorenzo (W)
Finished
۱۷:۳۰
San Luis FC (W)
۰
۰
CA Independiente (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Horsens fS
۱
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
Marienlyst
۷
۳
Viby IF
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
Odense SK
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۳
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Taarnby FF
۴
۲
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۲
۱
Glostrup FK
Finished
۱۵:۳۰
Goerslev IF
۱
۲
Karlslunde IF
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Norresundby BK
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۱
۳
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  New Zealand Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۰
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Virginia United SC (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Jitex Molndal (W)
۱
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۱
۲
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۲
۳
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
  Macao Elite League
University of Macau
۴
۲
Sporting Macau
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand FA Cup
Bangkok United
۲
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Start Brno
۱
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۹:۰۰
CSK Uhersky Brod
۴
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Skeid 2
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
KFUM 2
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۰
۲
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
Assiden
۰
۵
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۰
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
Pedro Joaquin (W)
۳
۰
Zacarias (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۲
۰
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
  World Friendly Club Matches
AP Rwandaise FC
۰
۰
Rayon Sports FC
Finished
۱۸:۳۰
FK Shkendija 79
۱
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۹:۰۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
NSI Runavik (W)
۱
۰
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Kozaf
۰
۲
AS Douanes Ouagadougou
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
۰
۰
Tubarao
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro 2
North EC MG
۰
۰
Mamore
inprogress
۲۱:۳۰
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Baiano 2
SSA FC
۰
۰
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۰
۰
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
-
-
Coritiba U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barkchi Hisor
۱
۳
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
Bumprom
۳
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۱
۱
Ostrovets
Finished
۱۷:۳۰
FC Lida
۱
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
  Thailand League 1 Women
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Club Atletico Juniors
۱
۰
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano U20
Grota do Facao U20
۲
۰
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۶:۰۰
SC Penedense U20
۰
۰
AA Dimensao Saude U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۱
۱
Rainbow SC
Finished
۱۵:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۱
۱
FC Suduroy
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۳
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
IF Sylvia
۲
۰
Enskede IK
Finished
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۲
۲
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
Finished
۱۲:۴۵
B 1908 Amager
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۵
۰
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
Slagelse
۲
۲
AB Tarnby
Finished
۱۵:۳۰
Ringkoebing IF
۶
۲
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۱
Dalum
Finished
۱۵:۳۰
Vejlby-Risskov
۷
۴
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۲
۵
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Russia Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۲
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۰
Ryazan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۰
۳
Rostov (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۰
Dynamo Moscow (W)
Finished
۱۷:۱۵
Zenit St Petersburg (W)
۱
۰
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Northern Rangers FC
-
-
Riverside Olympic Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Brazil Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید